Velvet Lips
Follow
Q

I live in Huntsville, AL, was wondering what cost would be for a class at our home?

Thanks,

Lauren


Velvet Lips responded on 04/14/2013
A

Hey Lauren! I would suggest you look at the group options page (http://www.velvetlipsllc.com/group_optio... and see how you want to structure it. Since Huntsville is only 3.5 hours away, you would have to just pay for the class, as well as gas costs for the trip. I get about 34mph, so it should be a pretty cheap trip! Feel free to contact me anytime if you have any more questions!

1000 characters remaining